JAKOŚĆ nie jakoś
JAKOŚĆ nie jakoś
JnJ 015: STRUCTOGRAM® - co to jest?
/

Co to jest ten STRUCTOGRAM®? To jakiś test? A o co chodzi z kolorami w Structogramie®? I ile kosztuje ten cały Structogram®? To tylko kilka przykładów pytań, z którymi spotykam się niemal codziennie – dlatego odpowiadam na nie w tym odcinku. Dowiesz się również skąd się wziął cały ten system, w czym pomaga oraz z ilu etapów się składa. I tak – wyjaśnię szczegółowo, o co chodzi z kolorami i co to wszystko ma wspólnego z mózgiem 🙂 Masz dziś kilka wolnych minut? To zapraszam Cię do odsłuchu, w którym opowiem Ci o pewnym szwajcarskim systemie rozwojowo-szkoleniowym, który od kilku lat szturmem podbija świat, a teraz dzięki również mojej osobie jest dostępny w Polsce.

W tym odcinku:

(03:51) Skąd się wziął STRUCTOGRAM® i dlaczego właściwie jest przełomowym systemem zarządzania swoim potencjałem?

(06:50) Na czym opiera się STRUCTOGRAM®, czyli o trójdzielnym mózgu.

(13:51) STRUCTOGRAM® poziom 1: Jak wygląda test STRUCTOGRAM®, czyli o badaniu własnej biostruktury – co nam to daje i co się dzieje gdy działamy wbrew niej.

(19:10) STRUCTOGRAM® poziom 2: Jak rozpoznawać prawidłowo drugiego człowieka, czyli czym jest triogram.

(20:37) STRUCTOGRAM® poziom 3: Na czym polega trzecia część kursu, czyli o ćwiczeniu umiejętności dotarcia do drugiego człowieka, tworzeniu odpowiednich komunikatów i ofert.

(22:00) STRUCTOGRAM® poziom 4: Typowo dla kadry menadżerskiej czyli jak dobierać zespoły, współpracowników i właściwie motywować ich do pracy.

(24:39) Dlaczego system STRUCTOGRAM® tyle kosztuje?

🔔 Bądź na bieżąco z odcinkami podkastu:
Instagram: @jakosc.nie.jakos

Instagram: @jakosc.w.hotelu
Facebook: @Jakość w hotelu
YouTube: https://www.youtube.com/@amquality2481

💌 Zapisz się na newsletter i otrzymuj ciekawe treści, które pomogą podnieść JAKOŚĆ Twojego życia i biznesu: https://amquality.eu/ 

💌 Zapisz się na newsletter i otrzymuj ciekawe treści, które pomogą podnieść JAKOŚĆ Twojego życia i biznesu: https://amquality.eu/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *